HAKKIMIZDA

ISIŞAH markası, 1982 yılında çeşitli endüstri kolları için sanayi tipi rezistansların üretimini ve satışını yapmak amacıyla kurulmuştur. 1995 yılında kurduğu entegre tesis ile elektrikli ev aletleri için seri üretime başlamıştır. 2003 yılında sanayi tipi endüstriyel üretim için ayrı bir tesis oluşturulmuş, seri üretimden tamamen bağımsız özel üretime yönelik çalışmalar yürütülmüştür.

Pazarlama alanında yaptığı yenilikler ile şirketin hizmet alanının her geçen gün genişlemesi ile birlikte, müşterilerine daha profesyonel hizmet verebilmek için kurumsal bir yapıya dönüşme ihtiyacı doğmuş, ISIŞAH GROUP çatısı altında, 2011 yılı itibariyle Elektrik Ev aletleri için ŞAHTERM, endüstriyel tip rezistans üretimi için ISIŞAH ENDÜSTRİYEL markaları ile iki ayrı yapı oluşturulmuştur.

Türkiye’de sektörünün en büyük firmalarından biri olarak ISIŞAH, 31 yılın verdiği güç ve tecrübe ile elektrikli ev aletlerine yönelik ve çeşitli endüstri grupları için ısıtma sistemlerinin ISO9001-2015 KYS kendine prensip edinmiştir. Müşterilerimize Şirket Ortağımız gibi davranmak ve kıymetli müşterilerimiz için değer yaratmak misyonumuzdur.