İNOVASYON

Tasarım Politikası İnovasyon (Sürekli Değişim) felsefesi benimsenmiş olup, genç ve dinamik tasarım ekibi ile gerek mevcut trendleri takip ederek, gerekse kendi trendini oluşturarak müşterilerin ihtiyaç ve beklentilerini karşılayacak şekilde özgün, fonksiyonel modeller tasarlamak. Tasarımlarıyla takip edilen ve gelecek trendleri belirleyen marka olmak.

Arge Politikası: Tasarlanan modellerin üretilebilirliğini ve müşteri memnuniyeti en üst seviyede tutmak amacıyla; Hedef müşteri kitlesine uygun modelleri CAD sistem yaparak optimum şekilde üretime hazırlamak, Müşterilerden gelen istek, beklenti ve talepleri projeye göre teknik ekibi ile sahada sistem analizi yaparak çözümler üretmek, En kısa sürede üretilen ve üretilecek olan modelleri müşteri talebine uygun oluşturmak ve müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmak, Üretim, tedarikçi zincirleriyle güçlü bir bağ oluşturarak dinamik bir yapıya sahip olmak, İnovatif yaklaşımlar ve öneri sistemi ile üretilmekte olan ürünleri sürekli geliştirmek, ERP (Kurumsal kaynak planlaması(Enterprise resource planning) sistemini birlikte kullanılarak üretimin teknik alt yapıyla olan ilişkisini güçlendirmek, Kalite, Çevre, İşçi Sağlığı ve Güvenliği Politikalarıyla eşgüdümlü çalışan bir yapıya sahip olmak. ISIŞAH ENDÜSTRİYEL, AR-GE Departmanı konusunda uzman yetkin personeliyle trendi takip eden değil trend oluşturan, ulusal ve uluslararası toplumsal değerlere ve ölçülere uygun tasarımlar yaparak örnek bir firma olma yolundadır.

Arge Çalışmaları: Yapılan ARGE çalışmaları sonucunda Türkiye’de ilk defa mobil elektrikli ısıtma ünitelerinde patentli ürünler üretilmiştir. Türkiye’de ilk defa yerli imalat olarak patentli infrared teknolojili Oto Boya Kurutma Ünitesi üretilmiştir.