İŞE ALIM SÜRECİ

İşe Alım & Oryantasyon: Vizyon, Misyon ve Politikamız doğrultusunda; “en iyi” leri bünyemize katmak ve “Doğru İşe Doğru Çalışan” sloganını yaşatmak için tüm ihtiyaçlarımızda başvurmak üzere “yenibiris.com” sitesi aracılığıyla aday havuzu oluşturulmaktadır. Tüm grup şirketleri için sene boyunca çeşitli özellikte ve farklı niteliklerdeki pozisyonlar için ilanlar yer almaktadır. İlanlar için yapılan başvurular arasından, şirketimiz ihtiyaçları doğrultusunda en uygun bulunan adaylar seçilerek görüşmelere davet edilmektedirler. ISIŞAH olarak işe alımlarda en önem verdiğimiz noktalardan birini de yetkinlikler oluşturmaktadır.

Mülakat Süreci: İlan edilen açık pozisyonlardan uygun olanlar için görüşmeye davet edilen adaylar görevlerin niteliğine göre mülakat sürecindeki görüşmelerin bazılarını ya da tümünü yaparlar. Bunlar; Yetkinlik Mülakatları, Teknik Mülakatlar, Yabancı Dil Mülakatı, Beceri Mülakatı, Kişilik Envanteri, Özel Amaçlı Mülakatlar

Bu aşamalarda başarılı bulunan adaylar, oryantasyon eğitimi ile ISIŞAH’da iş hayatlarına adım atarlar. Çalışanlar oryantasyon programı kapsamında çalışacakları firma ve bölüm hakkında bilgi sahibi olmanın yanında tüm grup ile ilgili detaylı bilgiye de sahip olurlar. Sonrasında bölüm ve göreve göre farklı sürelerde “iş başı eğitimi” görürler.